Hiroshima chic (skoro) zadarmo

Už dlouho jsem nezabrousil do Márovy oblíbené přihrádky – nákupního seznamu. Mám tu ale nějaké yesterday’s news, které si publikování rozhodně zaslouží.

8. listopadu otevře švédská H&M svůj flagship store v japonském Tokyu. Propojení mých dvou oblíbených zemí přinese ovoce nejen v podobě nového obchodu retailové módní značky, ale především představení kolekce Rei Kawakubo pro H&M. Že vám její jméno nic neříká? A co takhle Comme des Garçons? Módní značka proslavená strohostí, dekonstrukrivním přístupem a černou barvou, která inspiruje od sedmdesátých let podstatnou část módního světa…

Guest designer u retailových značek není nový koncept a často (např. v případě Stelly McCartney nebo Alexandra McQueena – jsou ty Mc náhoda?) nabízí výborný poměr výkon/cena. Upřímně – já bych si ani poměrně levné Comme des Garçons asi nekoupil (nehledě k tomu, že koupit je v ČR je umění). Za třetinovou cenu u H&M mají slušnou šanci.

Tags:

3 Responses to “Hiroshima chic (skoro) zadarmo”

 1. janina Says:
  October 8th, 2008 at 2:54 pm

  na tech hadrach je NECO spatne, takze jsou SKORO dobry. ale proste jsou tesne pred tou hranici.

 2. mára Says:
  October 9th, 2008 at 4:29 pm

  ja jsem chtel napsat, ze s Janinou souhlasim, ale cim vic, se na ty oblecky divam, tim vic se mi libi. kazdopadne si je stejne nekoupim.

 3. ahasver Says:
  October 9th, 2008 at 4:35 pm

  no, mně se nelíbí třeba moc ty holčičí věci a taky se mi nelíbí, že ty pánský nejsou úplně takový strohopřísný, jak bych čekal. ale celkově se mi pánský líbí a koupim :)

Leave a Reply